Komentari 4

Tudor nakon rušenja Juvea: Ne vjerujem u sreću, samo u rad

Veliko veselje domaćima osigurao je Crnogorac Adam Marušić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade snažnim udarcem glavom postigao svoj prvi gol sezone nakon ubačaja Guendouzija

Igor Tudor pobjednički je započeo svoj mandat na klupi Lazija, dramatičnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog prvenstva ostvarenom pogotkom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade. Veliko veselje domaćima osigurao je Crnogorac Adam Marušić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade snažnim udarcem glavom postigao svoj prvi gol sezone nakon ubačaja Guendouzija.

- Boljem debiju nisam se mogao nadati. Prekrasno je ovako pobijediti, nismo mogli bolje započeti zajedničko iskustvo. Drago mi je zbog igrača - kazao je Tudor nakon utakmice protiv svog bivšeg kluba.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

VIDEO Ludnica u Rimu: Tudor je u debiju za Lazio srušio Juve!

Ovom pobjedom Lazio je skočio na sedmo mjesto ljestvice sa 46 bodova, dok je Juventus ostao treći sa 59.

- Ne vjerujem u sreću, samo u naporan rad. Naporno smo trenirali i to što se dogodilo na utakmici je posljedica onog što smo radili na treninzima tijekom tjedna. Ne želimo se dovesti u situaciju da smišljamo isprike - rekao je Tudor, a zatim dodao par riječi o junaku utakmice:

- Zabio je sjajan gol. Čekao je da ja dođem ovdje i uvjerim ga da je krilni igrač, a ne bek.