Komentari 23

U samo 100 dana od "prosjaka do kraljevića" s titulom u Kupu

12

Ako je utakmica Dinama protiv Astre u Europskoj ligi bila pravi primjer beskrvnosti, letargije i "boli me briga" stava, onda je "mali" Dinamo pokazao baš sve suprotno...

I dok GNK Dinamo naslove slavi pred stotinjak ljudi , futsal Dinamo svoj je prvi trofej proslavio pred više od 5000.

- Nezaboravno, nemam riječi. Ne sjećam se da sam ovako proslavio bilo koji od mojih 18 trofeja - rekao je Tomo Šokota.

Ako je utakmica Dinama protiv Astre bila primjer beskrvnosti , letargije i “boli me briga” stava, onda je “mali” Dinamo pokazao sve suprotno. Dugo, ali dugo ne pamti se takva borbenost.

I kad je svima jasno da nemaju snage, da bi svaki sljedeći sprint mogao značiti ozljedu, a onda do te ozljede i dođe, nisu napuštali teren, nego u posljednjoj minuti zabili dva gola. I stoga ne čudi da su u prvih 100 dana osvojili trofej, punili dvorane i postali najgledaniji klub u gradu. I to sve bez ijednog poraza.