Komentari 232

U Zagrebu ništa novo: Nova tri boda Dinama, bomba Soudanija

8

Lokomotivin Marko Stolnik je po Jovićevu mišljenju igrao rukom što je bilo dovoljno za najstrožu kaznu. Stolnik se 'remplao' sa Soudanijem, držali su se međusobno i ostaje vidjeti što će Beusan imati reći na to

Nogometaši Dinama pobijedili su nogometaše Lokomotive u sklopu 19. kola prve HNL 3-1 i tako smanjili bodovnu prednost za vodećom Rijekom. Petev je ponovo na teren poslao mladu momčad, od prve minute igrali su Moro, Fiolić, Gojak, Sosa...

Prvo poluvrijeme bilo je za zaborav, odigralo se 45 minuta bez prave prilike. No i u takvoj igri Dinamo je uspio doći do prednosti. Strijelac prvog gola bio je Soudani u 61. minuti. Prednost nije dugo trajala. U 69. minuti Endrija Çekiçija zamijenio je Ivan Antunović, a već u 75. zabio je za izjednačenje.

Šest minuta kasnije, u 81., sudac Fran Jović svirao je penal za 'modre' nakon što je zagrebačka momčad izvela korner. Lokomotivin Marko Stolnik je po njegovu mišljenju igrao rukom što je bilo dovoljno za najstrožu kaznu. Stolnik se 'remplao' sa Soudanijem, držali su se međusobno i ostaje vidjeti što će 'Oko Sokolovo' Mateo Beusan imati reći na to u sutrašnjem 'Stadionu'.

Odgovornost je preuzeo Soudani, zaletio se i promašio. Zagorac mu je obranio penal, ali lopta je došla do Ivana Fiolića koji zabija svoj prvi ligaški gol za novo vodstvo 'modrih'.

Dinamo je potvrdio pobjedu fantastičnim golom Soudanija u 85. minuti. Sosa je nabacio loptu na drugu stranu, a alžirski reprezentativac je fantastičnim volejem u padu, poluškaricama odapeo pod prečku i skinuo paučinu Zagorčeva gola. Soudani je sada prvi strijelac prve HNLs devet golova.

Spomenimo i kako se na teren poslije 45 dana izbivanja vratio kapetan Domagoj Antolić.