Komentari 6

Umjetnik iz Dežele izdominirao i Milano! Dončić opet zabio 27

1

Luka je odigrao sjajnu utakmicu i jako kompletnu. Držao je nivo igre, nahvalio je trener Real Madrida slovensko čudo od djeteta Luku Dončića nakon što je drugi put u tri utakmice zabio 27 poena

Ne trebate biti prorok kako biste predvidjeli da će Luka Dončić sljedeće godine biti jedan od prvih pickova na draftu NBA lige. Slovenski košarkaški reprezentativac ne prestaje oduševljavati u dresu Real Madrida. Fantastičnu igru ponovio je i protiv Milana u utorak u Euroligi.

Luka je zabio 27 poena drugi put u tri utakmice. Ukupno je u svega 80 euroligaških minuta u prva tri kola utrpao 68 poena. Treba li napominjati kako mu je tek 18 godina?! Trice, driblinzi, atraktivna dodavanja... Dončić je u pobjedi nad Talijanima 100-90 pokazao sav raskoš košarkaškog talenta.

- Dosta je dobro držao nivo igre. Odigrao je savršenu utakmicu - rekao je trener "kraljevskog" kluba Pablo Laso.

Dončić je debitirao za Real još prije dvije i pol godine, postavši najmlađi debitant u povijesti kluba. Od igrača koji je tek pokazivao talent pretvorio se u jednog od ključnih igrača, povevši klub do polufinala Eurolige, a reprezentaciju do senzacionalnog naslova europskog prvaka.