Komentari 8

United preokretom srušio Villu, mladi Garnacho zabio dva gola

Nakon što je momčad iz Birminghama dominirala u prvih 45 minuta, sve se promijenilo u nastavku. Danski napadač je na domaćem terenu zabio prvi ligaški gol za veliku pobjedu

Na poluvremenu su gubili 2-0 i mučili se, a onda kao da je Erik Ten Hag u drugih 45 minuta poslao neku drugu momčad te je Manchester United velikim preokretom slavio 3-2 protiv Aston Ville i prekinuo ligaški niz momčadi iz Birminghama od sedam utakmica bez poraza.

Premier League - Manchester United v Aston Villa

Govorilo se i o tome da bi ova utakmica mogla presuditi nizozemskom stručnjaku na klupi momčadi s Old Trafforda, a izgledao je jako blizu pozdrava od 'crvenih vragova' nakon što su dva gola zabili gosti u prvom poluvremenu.

Prvo je u 21. minuti John McGinn zabio direktno iz slobodnog udarca koji je više bio ubačaj, a pet minuta kasnije je Dendoncker gurnuo loptu u mrežu s pet metara nakon što je sam ostao Lenglet i asistirao mu. Već u 48. minuti je VAR poništio gol Garnacha, ali nije to sprječilo 19-godišnjeg Argentinca  da u nastavku zabije - još dva!

Prvo je pogodio u 59. minuti na asistenciju Rashforda, da bi 12 minuta kasnije odlično ispratio odbijanac unutar šesnaesterca i krasno zabio za izjednačenje. Prava je 'ludnica' bila u 82. minuti na tribinama kad je odlično pogodio Rasmus Hojlund što je bio napadačev ligaški prvijenac.

Uspjeli su se 'crveni vragovi' vratiti na pobjedničke staze nakon što su u tri utakmice osvojili samo bod, a za četiri ih dana očekuje gostovanje kod Nottingham Foresta. Što se tiče Aston Ville, oni istog datuma na domaćem terenu dočekuju Burnley.