Komentari 35

Uspavali se? Ma dajte! Golijada za Liverpoolovu proslavu titule

14

Liverpool se opet crveni od baklji, navijači su na ulicama, slave još jednom naslov prvaka Engleske! Kloppova momčad je u 55. minuti vodila sa 4-1, a do kraja su primili još dva i dali još jedan

Nogometaši Liverpoola proslavili su osvajanje naslova prvaka Engleske pobijedivši na svom Anfieldu Chelsea sa 5-3 (3-1) u zadnjoj utakmici 37. kola Premier lige.

POGLEDAJTE VIDEO: Klopp pleše

Jürgen Klopp pleše na proslavi naslova prvaka 00:37

Kloppova momčad je u 55. minuti vodila sa 4-1, ali se Chelsea vratio na samo gol zaostatka, ali nije imao snage za potpuni preokret.

Pogocima Keite (23), Alexander-Arnolda (38) i Wijnalduma (43) Liverpool je poveo 3-0, a u završnici prvog poluvremena je Giroud (45+3) smanjio zaostatak gostiju. Firmino je u 55. minuti povisio na 4-1, da bi Chelsea odgovorio pogocima Abrahama (61) i Pulišića (73) i smanjio na samo gol zaostatka.

Konačnih 5-3 postavio je Oxlade-Chamberlain u 84. minuti.

Loris Karius odlazi u Montpellier
Liverpool v Chelsea - Premier League - Anfield

Hrvatska postala tek 4. država s trenerima u čak tri lige 'petice'!

Remi Čekićara i Crvenih vragova

U prije odigranoj utakmici nogometaši Manchester Uniteda i West Hama odigrali su 1-1 (0-1), čime je domaća momčad zasjela na treće mjesto, a West Ham i teoretski osigurao ostanak u elitnom razredu.

West Ham je poveo na kraju prvog poluvremena, u drugoj minuti sučevog dodatka, kad je Michail Antonio realizirao kazneni udarac dosuđen zbog igranja rukom Paula Pogbe.

Villa dobila Arsenal, City pomeo Watford - 'Survival' u Engleskoj
Premier League - Manchester United v West Ham United

U šestoj minuti drugog poluvremena izjednačujući pogodak za Manchester United postigao je Mason Greenwood, nakon malonogometne akcije na rubu kaznenog prostora i dodavanja Anthonyja Martiala.

Liverpool je došao do 96 bodova, a u posljednjem kolu će gostovati kod Newcastlea u utakmici revijalnog karaktera. Chelsea će, pak, biti u borbi za Ligu prvaka, bez koje može ostati u slučaju domaćeg poraza od Wolverhamptona te uz uvjet da Leicester na svom stadionu King Power pobijedi Manchester United.

U zadnje kolo ove tri momčadi ulaze gotovo izjednačene. Manchester United i Chelsea imaju po 63 boda, a Leicester samo bod manje. Dvije će momčadi izboriti plasman u Ligu prvaka, a treća će u Europsku ligu. Manchesteru je dovoljan samo bod, a isto vrijedi i za Chelsea, ako Leicester ne svlada United.