Komentari 325

Prvi Tudorov poraz: Krstanović zabio bombetinu s 25 metara!

23

Kakva luda utakmica. Rana ozljeda pa VAR penal za Hajduk, crveni Jurića pa izjednačenje. Slaven je bio bolji više-manje cijelu utakmicu i na koncu slavio fantastičnim golom Ivana Krstanovića s 25 metara

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slavena preokretom pobijedili splitski Hajduk 2-1 (1-1).

Hajduk rođendan 00:34

Hajduk je poražen na neugodnom gostovanju u Koprivnici iako je vodio s 1-0, da bi s igračem manje primio dva gola i ostao bez bodova. Bio je to prvi poraz Igora Tudora u povratničkom angažmanu na klupi 'bijelih'.

Hajduk je poveo već u 14. minuti, kada je nakon pregleda VAR-a kontakt Jaira i Božića okarakteriziran kao penal, a s bijele točke precizan je bio Nigerijac Samuel Eduok.

U 37. minuti Hajduk je ostao s igračem manje nakon što je Stanko Jurić dobio drugi žuti karton. Jurić je neoprezno startao nad Mateusom Limom u 22. minuti, zatim mu je isti igrač napravio probleme i 15 minuta kasnije zbog čega je morao prije vremena na tuširanje.

U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Stipe Bačelić-Grgić, dijete Hajduka, preciznim je udarcem glavom izjednačio rezultat (1-1).

U uzbudljivoj završnici Hajduk je propustio veliku šansu, Jradi je promašio prazan gol, potom je Vučur pogodio stativu, da bi u 88. minuti Ivan Krstanović s 25 metara uputio pravu bombu, koju splitski golman Posavec nije uspio zaustaviti. Krle je pogodio gornji desni kut slabijom lijevom nogom.

Hajduk je ostao drugi s 41 bodom, a Slaven je sedmi s 21 bodom.

Dvoboj se igrao na Gradskom stadionu, a sudio je Pajač.