Komentari 71

Iz četvrtine u četvrtinu: Ovako smo upisali svoju treću pobjedu

3

Hrvatska je pobjedom 90-81 protiv Litve osvojila prvo mjesto u skupini u kojoj su bili europski prvak i viceprvak. Slijedi četvrtfinale protiv Srbije, igrat će se u srijedu, to je velika nagrada za Acu i njegovu selekciju

Naši su košarkaši dobili Litvu rezultatom 90-81, čime su osvojili prvo mjesto u svojoj skupini. To znači da je naš sljedeći protivnik Srbija koja nas čeka u četvrtfinalu turnira u Riju, a na taj smo način 'zaobišli' i apsolutne vladare svjetske košarke, Amerikance.

Na koji smo način slomili rivala za prvu poziciju u skupini, pročitajte u nastavku.