Komentari 122

Rudeš - Rijeka 0-1: Eurogol Nike Galešića za ulazak u polufinale!

5

Izgledalo je da utakmica ide prema produžecima, ali onda se u 80. minuti ukazao Galešić i zabio jedan od najljepših golova sezone. Momčad Davora Mladine nije se lako predala

Lokomotivi i Hajduku u polufinalu kupa pridružit će se i Rijeka. Momčad Željka Sopića na stadionu ŠC Rudeš slavila je protiv Rudeša 1-0, a gol odluke zabio je Niko Galešić. Rijeka je dobila slobodni udarac u 79. minuti na nešto više od 25 metara, a Galešić je to neobranjivo pogodio iza leđa Markovića, Rijeka je cijelu utakmicu stvarala prilike, ali Marković je odlično branio i namučio vodeću momčad prvenstva.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Rudeš - Rijeka 0-1

Rijeka-Rudeš Hrvatski nogometni kup 01:20

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Lokomotiva - Osijek 1-0: Lokosi s igračem manje do polufinala Kupa! Mierez promašio penal

Prvi je zaprijetio Rudeš preko Latkovića koji je pucao iz daljine, ali sigurno je to obranio Latković.  Nekoliko minuta kasnije iz daljine je zaprijetio i Fruk. Rijeka je u prvom poluvremenu imala inicijativu, ali nije pronalazila prolazak kroz odličan blok Rudeša.

U drugom poluvremenu Sopić je morao posegnuti za Markom Pjacom koji je utakmicu počeo s klupe. U 48. minuti vidjeli smo najveću priliku na utakmici. Ivanović je napravio nered u šesnaestercu Rudeša i pucao pod gredu, ali Marković je sjajno obranio.

VIDEO Varaždinci pogodili dvije prečke pa primili! Pogledajte čudesan gol Krovinovića...

Deset minuta kasnije ponovno je Marković sjajno obranio,  a ovog puta pucao je Fruk. Do gola Galešića nismo više vidjeli puno uzbuđenja. Eurogol koji je odlučio utakmicu bio je neobranjiv za odličnog Markovića.

Preostala je još jedna utakmica četvrtfinala Kupa. Dinamo će od 18 sati ugostiti Goricu na Maksimiru.

Rudeš - Rijeka, četvrtfinale kupa 14:00 , SC RUDEŠ
Rudeš
0 : 1
Rijeka
Galešić 80'
90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.

87'

Izigrala je Rijeka obranu Rudeša, Obregon je bio na udarcu, ali Mlakar je uletio u blok i uspio spriječiti novi pogodak.

80'

GOOOOOOL! Kakva golčina Glaešića!

Rijeka je dobila slobodan udarac na nekih 25 metara, a izveo ga je Galešić. Pogodio je neobranjivo pod gredu Markovića za veliko vodstvo Rijeke u četvrtfinalu kupa.

73'

Šehić je dobio žuti karton

67'

Pasariček je pucao pored gola. Zaprijetio je sada i Rudeš. Željko Sopić je sve zabrinutiji na klupi.