Komentari 3374

Valencia pala kod Malage za prvi poraz još od studenog...

1

Jedini gol pred 20.000 ljudi na stadionu La Rosaleda zabio je Samuz Castillejo u 25. minuti. Valencia je ostala 5. sa 6 bodova prednosti pred sedmom Malagom...

Nogometaši Valencije nisu uspjeli ostati neporaženi i u osmoj utakmici u nizu u španjolskoj ligi već su poraženi na gostovanju kod Malage 0-1

Jedini gol pred 20.000 ljudi na stadionu La Rosaleda zabio je Samuz Castillejo odličnim lobom glavom unazad u 25. minuti susreta.

Od 74. minute kada je Joao Cancelo dobio drugi žuti gostima je bilo još teže do izjednačenja te je Malaga lakoćom zadržala prednost i osvojila nova tri boda koja su ju odvela na sedmo mjesto, dok je Valencia ostala peta sa šest bodova prednosti pred Malagom te tri boda prednosti pred šestim Villarrealom. Prvi je to poraz tako za 'šišmiše' u 2015. godini u Primeri, prvi još od kraja studenog.

Malaga u subotu gostuje kod Levantea, a Valencia je dan kasnije na gostovanje kod Espanyola