Komentari 61

Rebić rastavio Torino na proste faktore: Hat-trick u 12 minuta!

3

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić bio je prvo ime susreta nakon što je u Torinu zabio tri gola, a dodao je i asistenciju. Milan je pobjedom ostao u igri za Ligu prvaka, kao i Pašalićeva Atalanta

Kakva noć za 'vatrene' u Serie A. Ante Rebić zabio je 'hat-trick' Torinu u pobjedi 7-0, a dodao je asistenciju. U strijelce su se upisali i Marcelo Brozović čiji je Inter slavio kod Rome i Mario Pašalić koji je s Atalantom slavio protiv Beneventa.

Rebić nije sudjelovao u prva tri gola, ali zato je u sljedeća četiri. Prvo je u 62. lijepo poslužio Hernandeza da bi se i on upisao na listu strijelaca u 67. minuti nakon što ga je na drugoj strani pronašao Krunić.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Na 6-0 je povisio u 72. minuti kada ga je Leao poslužio pred golom što Rebinjo ne zna promašiti.

Nevjerojatnu predstavu zaokružio je trećim golom, ponovno na asistenciju Krunića.

Sampdoria je napravila špalir Interu pa primila pet komada

Milanski Inter naših reprezentativaca Ivana Perišića i Marcela Brozovića već je osigurao naslov u Serie A, prvog nakon 11 godina, no Antonio Conte je u 36. kolu na teren od prve minute poslao najjače snage i slavio protiv Rome s 3-1.

Među njima, naravno, i naša oba 'vatrena', a upravo je Brozović zabio za vodstvo već u 11. minuti.

Inter je odigrao odličnu akciju nakon koje je Darmian sam završio na desnoj strani i poslužio na povratnoj našeg veznjaka koji ovakve prilike jednostavno ne propušta.

Inter Milan - Bayer Leverkusen

Nakon titule hladan tuš: Perišić i Broz ostat će bez 10 mil. kuna?

Na 2-0 je povisio Vecino u 20. minuti, a Roma je preko Mkhitaryana smanjila u 31. Pobjedu Intera, 27. ove sezone u ligi, potvrdio je Lukaku.

Atalanta i dalje vodi borbu za Ligu prvaka, a na putu ka elitnom europskom natjecanju danas im je stajao Benevento.

I nije dobro prošao. Momčad iz Bergama slavila je 2-0, a u strijelce se upisao i naš Mario Pašalić koji se odlično snašao u šesnaestercu u 67. minuti i zabio za 2-0, tek osam minuta nakon što je ušao.