Komentari 14

Vatromet golova u seviljskom derbiju! Betis je utišao Pizjuan

1

Sevilla je ostala na 29 bodova i na petom mjestu, dok je Betis privremeno skočio na osmo mjesto sa 24 boda. U vodstvu je Barcelona s 45 bodova, a drugi Atletico Madrid s 39 bodova i utakmicom više

Sjajnu utakmicu u 18. kolu španjolskog prvenstva odigrali su nogometaši Seville i Betisa, u kojoj su na stadionu Sanchez Pizjuan gosti slavili sa 5-3 i privremeno se probili na osmo mjesto ljestvice.

Već nakon 20 sekundi igre navijače Seville šokirao je Ruiz pogotkom za vodstvo Betisa. Izjednačio je Ben Yedder u 13. minuti, a Betis je ponovno poveo osam minuta poslije pogotkom Feddala. Zaslugom Kjaera Sevilla je ponovno izjednačila u 40. minuti te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 2-2.

Još četiri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu, od toga tri u razmaku od 63. do 67. minute. Durmisi je u 63. minuti pogodio za novo vodstvo Betisa, a u 65. minuti gosti su udvostručili prednost preko Leona. U 67. minuti na 3-4 smanjio je Lenglet. Sevilla je pokušala doći do izjednačenja, da bi u posljednjoj minuti sučevog vremena Tello postavio konačnih 5-3 za goste.

Sevilla je ostala na 29 bodova i na petom mjestu, dok je Betis privremeno skočio na osmo mjesto sa 24 boda. U vodstvu je Barcelona s 45 bodova. Drugi je Atletico Madrid s 39 bodova i utakmicom više u odnosu na Katalonce. Treća Valencia ima 37 bodova iz 18 nastupa, a četvrti je Real Madrid s 31 bodom iz 16 utakmica.