Komentari 47

Velika pogreška Kolo Tourea uzela Liverpoolu dva boda...

4

Kazna je stigla u 67. minuti nakon velike greške Kolo Tourea koji je dodao loptu Victoru Anichebeu, koji je udarcem s ruba šesnaesterca neobranjivo pogodio za 1-1

WBA i Liverpool su u prvoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola Premiershipa odigrali 1-1.

U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, ali su gledatelji ipak vidjeli jedan gol. Dogodilo se to u 24. minuti kada je Suarez proigrao Sturridgea, a on je zabio za vodstvo 'redsa' 1-0.

Nastavak je donio puno bolju igru s obje strane, a Liverpool je u 59. minuti mogao riješiti pitanje pobjednika. Suarez se našao oči u oči s Fosterom, ali golman domaćina mu je obranio.

Kazna je stigla u 67. minuti nakon velike greške Kolo Tourea koji je dodao loptu napadaču WBA Victoru Anichebeu, koji je udarcem s ruba šesnaesterca neobranjivo pogodio za 1-1.

Iako je bilo prilika s obje strane, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Liverpool je na četvrtom mjestu sa 47 bodova, a WBA 16. sa 23 boda.