Velški nogometaš plakao nakon utakmice s SAD-om: 'Bilo mi je jako teško, djed mi je preminuo'

5

Bile su to najteže vijesti koje sam čuo i s kojima sam se ikada morao suočiti. Majka mi je rekla da mi je djed preminuo u nedjelju. Bilo je jako teško sabrati se prije utakmice nakon cjelodnevnog plakanja, ali uspio sam, zahvaljujući potpori suigrača i obitelji, napisao je na Twitteru velški reprezentativac Neco Williams (21).

FIFA World Cup Qatar 2022 - Group B - United States v Wales

SAD i Wales remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici prvog kola skupine B Svjetskog prvenstva u Katru. Za Amerikance je zabio Timothy Weah u 36. minuti, a za Wales je strijelac bio Gareth Bale iz kaznenog udarca u 82. minuti.

Neco Williams odigrao je 79 minuta, a svoj prvi nastup na Svjetskom prvenstvu ostvario je samo dan nakon djedove smrti. Na kraju utakmice, Williams nije uspio sakriti suze. Podigao je ruke i pokazao prema nebu.

- Posvećujem ovu utakmicu i ovaj važan bod djedu - poručio je mladi nogometaš.