Dion Drena Beljo gol, Augsburg Werder Bremen | 24sata

Komentari 7

VIDEO Beljo pokupio 'svijeću' i zabio prvijenac u Bundesligi

2

Hrvatski nogometaš u sedmom nastupu za Augsburg zabio je svoj prvi gol u elitnom rangu njemačkog nogometa u pobjedi (2-1) nad Werderom

Dion Drena Beljo u šestoj minuti utakmice protiv Werder Bremena u okviru 23. kola Bundeslige zabio je svoj prvijenac u dresu Augsburga.

Njegov suigrač Gumny nabio je tzv. 'svijeću' koja je na kraju završila u nogama hrvatskog napadača koji se spretno izborio za udarac i zabio pokraj golmana Werdera.

Bundesliga - Borussia Dortmund v FC Augsburg

Prvijenac bivšeg igrača Istre u Osijeka u sedmom nastupu u Bundesligi pogledajte OVDJE

VIDEO Sosa zabio s 20 metara! Golman katastrofalno reagirao
Bayern sa Stanišićem pokazao tko je gazda i razbio Union!

Deset minuta kasnije danski veznjak Jens Stage poravnao je rezultat u Augsburgu. Ipak, Beljina momčad na koncu je došla do sva tri boda zahvaljujući golu Maiera (46').

Hrvatski U21 reprezentativac igrao je do 74. minute kada ga je zamijenio Yeboah, dok bivši hajdukovac David Čolina nije bio u zapisniku, kao ni prethodne dvije utakmice.