Komentari 7

VIDEO Bivši dinamovac donio je pobjedu Arsenalu, a Martinelli dobio neobičan crveni karton

Liverpool je pobijedio Leicester na Anfieldu 2-0 golovima Dioga Jote u 24. kolu Premiershipa, a Gabriel, koji je u Dinamu II bio na posudbi prije četiri godine, zabio za pobjedu 'topnika' kod Wolvesa

U preostale dvije utakmice 24. kola engleske Premier lige Liverpool je kao domaćin svladao Leicester sa 2-0 (1-0), a Arsenal je slavio sa 1-0 (1-0) na gostovanju kod Wolverhamptona.

POGLEDAJTE VIDEO: Klopp pleše na proslavi naslova

Jürgen Klopp pleše na proslavi naslova prvaka 00:37

Portugalac Diogo Jota zaslužan je što se Liverpool približio vodećem Manchester Cityju na devet bodova zaostatka uz utakmicu manje. Svojim 16. i 17. pogotkom u ovoj sezoni Premierlige donio je pobjedu svojoj momčadi, a Leicesterova vratara Kaspera Schmeichela svladao je u 34. i 86. minuti.

Golove Diega Jote možete pogledati OVDJE.

Arsenal je do pobjedničkog pogotka stigao u 25. minuti gostovanja kod Wolverhamptona, a strijelac je bio Gabriel, koji je 2018. bio na posudbi u Dinamu iz Lillea. Arsenal se bodovno (39) izjednačio s Manchester Unitedom i sada je na petoj poziciji, a ima i utakmicu manje od "Crvenih vragova".

Pobjednički gol Gabriela možete pogledati OVDJE.

Wolvesi su od 69. minute igrali s igračem više, nakon što je isključen Martinelli za dva prekršaja u istom napadu - prvi za odgurivanje, drugi za prekršaj u obećavajućoj situaciji - ali nisu izbjegli osmi prvenstveni poraz.

Neobičan crveni karton možete pogledati OVDJE.