Komentari 3

VIDEO Bombetina Bistrovića s 30 metara! CSKA izgubila derbi

Vratio se s posudbe iz turske Kasimpase pa na najbolji mogući način opravdao povjerenje trenera Berezuckog. Bistrović je CSKA doveo u prednost fantastičnim golom od prečke

Dva Hrvata s jedne, jedan s druge strane. Užareni moskovski derbi već u 2. kolu ruske Premier lige pripao je Lokomotivu koji je s 1-2 bio bolji od CSKA. Kristijan Bistrović zabio je spektakularan gol za domaćina dok je Nikola Vlašić ušao u igru u 68. minuti. Tin Jedvaj još nije debitirao za Lokomotiv.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nikola Vlašić 00:10

Vratio se s posudbe iz turske Kasimpase pa na najbolji mogući način opravdao povjerenje trenera Berezuckog. CSKA je do vodstva stigla već u 18. minuti zaista spektakularnim golom hrvatskog nogometaša iz slobodnjaka.

Bistrović je namjestio loptu na 30-ak metara pa silovito potegnuo i prevario gostujućeg golmana Guilhermea. Lokomotivov čuvar mreže samo ju je uspio dirati tako da se od prečke zakucala u mrežu.

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Ipak, Lokomotiv je imao više od igre u nastavku susreta. Smolov je ekspresno, samo četiri minute kasnije, izjednačio na 1-1 da bi, ispostavit će se, konačnih 2-1 u 60. minuti postavio Žemaletdinov.

U 68. minuti u igru je ušao prošle godine najbolji igrač CSKA Nikola Vlašić, koji još uvijek nema riješenu situaciju. Htio bi napustiti ruskog prvoligaša i napraviti korak dalje u karijeri, najzagriženiji bio je Milan, a i sam hrvatski reprezentativac dao je zeleno svijetlo za transfer. 'Rossoneri' za sada važu opcije pa ostaje vidjeti hoće li i na koji način pristati platiti 35 milijuna eura za Vlašića, koliko Moskovljani traže.

Na klupi je za Lokomotiv danas sjedio i Tin Jedvaj. Povremeni hrvatski reprezentativac još će morati pričekati na debi.

Bistrović je u CSKA stigao 2018. godine iz Slaven Belupa. Koprivničani su njegove usluge naplatili 500 tisuća eura, a do sada je u dresu CSKA odigrao 88 utakmica uz šest pogodaka i isto toliko asistencija.