Komentari 3

VIDEO Cristiano u nevjerici: Tražio je da sudac izađe iz igre. Broz zaigrao prvi put od Walesa

Ronaldo je od samog početka pokazao nervozu. U 12. minuti dobio je žuti karton zbog prigovora sucu, a možda ima i sreće što ga u sudačkoj nadoknadi drugog dijela sudac nije poslao u svlačionicu

I dok je njegov najveći rival Lionel Messi (36) u ponedjeljak pokupio čak osmu Zlatnu loptuCristiano Ronaldo (38) je preskočio ceremoniju dodjele te prestižne nagrade zbog nogometnih obaveza u Saudijskoj Arabiji.

Naime, njegov je Al Nassr u četvrtfinalu ugostio Al-Ettifaq, a Ronaldo, Marcelo Brozović i društvo prošli su u iduću fazu natjecanja nakon teške pobjede od 1-0 do koje su došli tek nakon produžetaka. Pobjednički gol zabio je Sadio Mane u 107. minuti, a spomenimo kako je Brozović odigrao prve minute od utakmice Hrvatske i Walesa u kvalifikacijama za Euro.

Osijek: Susret Hrvatske i Turske u kvalifikacijama za EURO 2024.

Ronaldo je od samog početka pokazao nervozu. U 12. minuti dobio je žuti karton zbog prigovora sucu koji mu nije htio suditi slobodan udarac, a možda ima i sreće što ga u sudačkoj nadoknadi drugog dijela sudac nije poslao u svlačionicu.

Cristiano Ronaldo opet je zbunio fanove s nalakiranim noktima

Naime, Anderson Talisca naizgled je doveo Al Nassr u vodstvo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Čileanac Piero Maza isprve je priznao njegov gol, ali nakon provjere VAR-a, poništio je gol Talisce zbog zaleđa Ronalda, koji je utjecao na igru.

Saudi Pro League - Al Nassr v Al Ettifaq

Portugalac je imao slikovitu reakciju. Prema klupi je rukama signalizirao kako bi trebali napraviti zamjenu, a zatim je pokazao na suca, jasno sugerirajući kako je nezadovoljan odlukom Maze.

VIDEO Ronaldov šou u azijskoj Ligi prvaka. Pogledajte krasnu asistenciju i dva čudesna gola!

Njegovu reakciju možete pogledati OVDJE.

Al Nassr se teško izborenom pobjedom plasirao među osam najboljih momčadi Kupa koji obuhvaća sve klubove iz prve i druge saudijske lige.

Bišćan izbacio Bilića

U ranijem susretu saudijskog Kupa Al Shabab je nakon produžetaka izbacio Al Fateh s 2-1.

Tako je u dvoboju hrvatskih trenera bolji bio Igor Bišćan, koji je nedavno preuzeo klubu Al Shababa nakon otkaza u Dinamu, dok Al Fateh vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić.

Atena: Utakmica AEK i Dinamo u 3. pretkolu UEFA Lige prvaka

Al Fateh je poveo u 21. minuti golom Cristiana Tella, a bivši napadač Atletico Madrida Yannick Carasco zabio je golove u 59. i 115. minuti koji su donijeli preokret Bišćanovom klubu.