Komentari 31

VIDEO Dalićev džoker srušio je Saudijce: Pogledajte gol Krame

8

Dva gola poništili su suci zbog zaleđa na temelju gledanja snimke, ali jedna je prava akcija ipak bila dovoljna za pobjedu Hrvatske nad Saudijskom Arabijom u Rijadu (1-0)

Dugo se Hrvatska mučila protiv Saudijske Arabije u utakmici koja je malo toga donijela izborniku Zlatku Daliću, a puno je toga mogla odnijeti. Srećom, nitko se nije ozlijedio, a u završnici su "vatreni" iščupali pobjedu lijepim golom Andreja Kramarića (31).

POGLEDAJTE VIDEO: Hrvatska u Rijadu

trening nogometne repke 16:52

Izbornikov džoker s klupe, koji je u igru ušao u 65. minuti, primio je dodavanje Luke Modrića na lijevoj strani, ušao u šesnaesterac i fino plasirao loptu u donji desni kut.

Rijad: Slavlje Andreja Kramarića nakon pogotka Saudijskoj Arabiji za 1:0

Bio je to 20. reprezentativni gol napadača Hoffenheima u 73. nastupu. Golgeterskim učinkom Andrej Kramarić izjednačio se s Ivicom Olićem i ušao u klub od osam igarča koji su zabili 20 ili više golova za "vatrene".

Među njima su i Darijo Srna (22), Luka Modrić (23), Eduardo da Silva (29), Ivan Perišić (32), Mario Mandžukić (33) i Davor Šuker (45).

Devet minuta prije gola Kramariću je VAR poništio gol zbog zaleđa u kojem se našao Mislav Oršić, a iz istog je razloga izvisio i Ivan Perišić u 87. minuti. Oba puta odlučivali su centimetri.

FOTO Saudijka pokazala poruku za Modrića, među navijačima u Rijadu bio i poznati vaterpolist

Kako god, Hrvatska uz pobjedu odlazi u Dohu, gdje je za sedam dana očekuje otvaranje Mundijala i utakmica protiv Maroka od 11 sati.

Pobjednički gol Andreja Kramarića možete pogledati OVDJE.

Rijad: Prijateljska utakmica, Saudijska Arabija - Hrvatska