Komentari 22

VIDEO Đoković se obračunavao s navijačem, izvukao nemoguće! 'Odjednom nije bio tako hrabar'

6

Pozvao sam tipa koji mi je dobacivao da mi kaže što ima reći, počeo se ispričavati. Odjednom nije bio tako hrabar, objasnio je Đoković nakon što je u dramatičnom meču izbacio domaćeg junaka Alexeija Popyrina

Novak Đoković (36) nastavlja svoj show u Australiji. Prvi nositelj Australian Opena izbacio je 43. igrača svijeta Alexeija Popyrina pobjedom u četiri seta 6-3, 4-6, 7-6 (4) i 6-3.

Australian Open

Srpski tenisač nije pokazao svoju najbolju razinu u meču koji je trajao tri sata i 11 minuta. Dapače, Popyrin je u trećem setu imao čak četiri set lopte. Australac je vodio 5-4 u gemovima, a na Đokovićevom servisu imao je rezultat od 0-40.

Đoković pozvao gledatelje da zaplješću Prižmiću pa šokirao: Želim biti u njegovom kutu!

Đoković spasio četiri set lopte

Đoković je, kao i nebrojeno puno puta u karijeri, spasio te set lopte, a zatim u tie-breaku izvukao pobjedu u trećem setu protiv Popyrina.

Prižmić oduševio društvene mreže: 'Mali Hrvat je odličan, za njega će se još itekako čuti...'

Problemi sa zglobom bili su očiti kod Đokovića. U nekoliko se navrata tijekom meča uhvatio za zglob i pokazao bolnu grimasu. Međutim, 'Nole' je još jednom pokazao nevjerojatnu sposobnost pobjeđivanja u meču kada se čini da su izgledi protiv njega.

Novak 'poklopio' navijača

A zatim je jedan gledatelj u četvrtom setu napravio 'grešku'. U nadi da obeshrabri Đokovića, počeo mu je dobacivati s tribina. Đoković se ne boji uzvratiti publici, niti mu smetaju zvižduci.

- Ajde siđi dolje, reci mi to u lice - odgovorio je Đoković navijaču.

Bilo je to pri rezultatu od 2-2 u četvrtom setu, a zatim je prvi tenisač svijeta nanizao tri gema, Popyrin je obranio servis i tri meč lopte, pa je Srbin dovršio posao i na svojem servisu osigurao pobjedu.

Đoković odao novo priznanje Prižmiću: Osjećao sam se kao da igram protiv sebe u ogledalu

- Miješani osjećaji na terenu, nije bila tako dobra atmosfera, ali moraš naći način pobijediti. Ljudi buče između prvog i drugog servisa cijeli meč, ali tako je na Grand Slamu, to treba prihvatiti. Pozvao sam tipa koji mi je dobacivao da mi kaže što ima reći, počeo se ispričavati. Odjednom nije bio tako hrabar - rekao je Đoković nakon meča za Eurosport.