VIDEO Dva poklona Dortmunda za Atletico, krasan gol Hallera

2

Uspjela je španjolska momčad osigurati gol prednosti pred odlazak put Njemačke, a imaju za čime žaliti gosti iz Dortmunda jer su 'pozvali' igrače Atletica da im zabiju dva gola, dok su im oni 'vratili' samo jedan

Španjolci su u drugoj četvrtfinalnoj večeri Lige prvaka bili raspucani! I Atletico Madrid je slavio, samo su oni to napravili na domaćem terenu s 2-1 (2-0) protiv Borussije Dortmund. A imaju na čemu zahvaliti Nijemcima.

Champions League - Quarter Final - First Leg - Atletico Madrid v Borussia Dortmund

Već u 4. minuti zabio je Rodrigo De Paul nakon velike pogreške u obrani gostiju. Iskoristio je loše reakcije 'žutih' i zabio pored Kobela. Gol možete pogledati OVDJE. Na novu grešku gostiju čekalo se do 32. minute.

PSG - Barcelona 2-3: Ludnica u Parizu! Barca povela, gubila pa ponovno preokrenula utakmicu

A tad su ju iskoristili Antoine Griezmann koji je asistirao i Samuel Lino koji je zabio na nepostavljenu gostujuću obranu za povećanje vodstva. Gol možete pogledati OVDJE.

U nastavku su odgovorili i gosti, a zabio je hravri Sebastien Haller koji je, podsjetimo, pobijedio rak testisa. Nakon solidne akcije namjestio se na svojevrsni poluvolej napadač iz Obale Bjelokosti i smanjio zaostatak. Gol možete pogledati OVDJE. Do kraja susreta se rezultat nije mijenjao pa Madriđani odlaze na Signal Iduna Park s golom prednosti.