Komentari 14

VIDEO Egipćani zabili Hrvatskoj gol iz sporne situacije! Hrvatski sudac za 24sata: Ovo je zaleđe

Egipćani su poveli protiv Hrvatske u finalu prijateljskog turnira u Kairu golom Remi Rabije u šestoj minuti, a senegalski sudac Diouf priznao je gol nakon nekoliko minuta vijećanja je li zaleđe ili nije

Euforični Egipćani ispunili su novi stadion u Kairu na koji stane 93 tisuće gledatelja. Svi su htjeli pogledati Luku Modrića i trećeplasiranu reprezentaciju sa Svjetskog prvenstva u Katru, a ovo velebno zdanje eruptirali je u šestoj minuti!

Egipćani su poveli protiv Hrvatske u finalu prijateljskog turnira u Kairu golom Remi Rabije u šestoj minuti, a senegalski sudac Diouf priznao ga je tek nakon što je nekoliko minuta provjeravao s VAR sobom je li golu prethodilo zaleđe. Na kraju je sam odlučio kako zaleđa nema.

Nediljko Labrović obranio je pokušaj iz slobodnog udarca, lopta se vratila Egipćanima, Hamdi ju je vratio nazad u peterac, do nje je pokušao doći jedan igrač koji je bio u zaleđu, ali nije ju uspio zahvatiti pa je završila kod Rabije koji je zabio za 1-0!

Video pogledajte OVDJE

Jedan igrač Egipta koji je išao na loptu bio je u zaleđu, a suci su provjeravali je li dirao loptu. Na kraju su procijenili da ju nije dirao, ali jedan HNL sudac nam je potvrdio kako je riječ o čistom zaleđu jer je smetao našim stoperima.

- Ovo je čisto zaleđe. Čak i ako ne dira loptu, nema veze. Ako kretnjom utječe na stopera, a igrač Egipta je utjecao, onda je zaleđe.