Komentari 92

FOTO Kamere uhvatile bijesnog Modrića kako psuje u razgovoru nakon primljenog gola u Clasicu

5

Je**te, ostavili smo ga samoga, rekao je Luka Modrić u razgovoru s Karimom Benzemom nakon što je Barcelona izjednačila u El Clasicu. Real je trebao pobijediti da nastave borbu za španjolskog prvaka...

Real Madrid izgubio je u nedjelju treći 'El Clasico' u 2023. i Barcelona ima uvjerljivih 12 bodova prednosti na vrhu španjolskog prvenstva uoči reprezentativne stanke.

LaLiga - FC Barcelona v Real Madrid

'Kraljevski klub' morao je pobijediti na Camp Nouu u nedjelju kako bi se vratili u utrku prvaka, ali katalonski klub bio je bolji s 2-1 golovima Sergija Roberta u 45. minuti i Francka Kessieja u 92.

Ancelotti se obrušio na VAR, a Xavi u šoku: Njegove me riječi začuđuju. To je bilo čisto zaleđe
VIDEO Barcelona u čudesnom El Clasicu srušila Real golom u 92. minuti! Na korak je do naslova

Roberto je krajem prvog poluvremena zabio važan gol koji je vratio Barcu u utakmicu. Iskoristio je gužvu u kaznenom prostoru i zabio je gol nakon nekoliko odbijenih lopti.

Modrić je imao hrvatski huk s tribina: Iz Andore na Nou Camp stigli hrvatski skijaši i skijašice

Barcelona je imala nekoliko slobodnih igrača u šesnaestercu i gol je 'visio u zraku', a čim je lopta zatresla mrežu ruke je u zrak digao iskusni realovac Luka Modrić (37).

Kamere su ubrzo uhvatile Modrića u razgovoru s Karimom Benzemom. Hrvatski maestro opsovao je iz frustracije nakon primljenog gola.

- Je*ote! Ostavili smo Sergija Roberta samog! - bile su to Modrićeve riječi prije nego što je prekrio usta zbog kamera.