Komentari 86

Je li ovo najkomičniji trenutak sezone? Perišić dodao golmanu, a on zabio sam sebi?! Plakao je

3

Andrei Radu upao je u sastav Intera na dan utakmice protiv Bologne zbog ozljede Samira Handanovića, a zbog njegove pogreške "nerazzurri" su izgubili i prosuli važne bodove u borbi za naslov

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić prošao je put od sreće do očaja u 90 bolonjskih minuta ovu srijedu, u mrtvoj trci za "scudetto" koju Inter vodi s gradskim rivalom Milanom.

00:33

"Nerazzurri" su izgubili 2-1 krajnje bizarnim golom Nicole Sansonea u 81. minuti. De facto, bio je to autogol Perišića koji je izveo aut prema golmanu Andreiju Raduu, ovaj je promašio loptu, a Sansone je samo potvrdio pobjednički gol za Bolognu.

Igrači Intera držali su se za glavu, takvi se golovi rijetko viđaju i u amaterskim ligama, a kamoli u jednoj ozbiljnoj ligi poput Serie A. Ovaj bi mogao biti jako, jako skup za Perišića, Marcela Brozovića i društvo.

VIDEO Perišić spektakularno zabio pa 'asistirao' za šokantan poraz Intera! Izgubili u Bologni

Rumunjski golman Andrei Radu upao je u sastav Intera u posljednji tren zbog ozljede leđa iskusnog Samira Handanovića, a da cijela situacija bude još bizarnija, u zadnjoj utakmici koju je branio prije ove, u kupu protiv Empolija 19. siječnja, zabio si je autogol.

Perišić je, podsjetimo, u trećoj minuti zabio fanatstičan gol s ruba šesnaesterca nakon što je prodao tunel protivničkom igraču, ali to su poništili Marko Arnautović i ova velika greška njegova suigrača.

Serie A - Bologna v Inter Milan

Radu se teško mirio s ovom pogreškom, ostao je plakati na travnjaku, a suigrači su ga tješili. Inače, radi se o golmanu kojem je sestra umrla dok je imala 14, a on devet godina zbog bolesti imunološkog sustava. Na svakoj utakmici nosi majicu s njenim likom ispod dresa.

Do kraja sezone ostala su još četiri kola, Milan ima dva boda više i čekaju ga utakmice protiv Fiorentine, Verone, Atalante i Sassuola, dok Inter igra protiv Udinesea, Empolija, Cagliarija i Sampdorije. U međuvremenu, ima i finale kupa protiv Juventusa.