Komentari 41

VIDEO Pogledajte kako je Drmić triput matirao Kralja i briljantnu predstavu Dinamova pojačanja

U zadnjoj utakmici 9. kola "modri" su razbili Rudeš 5-1. Drmić je zabio hattrick, a Mašala počasni gol za Rudeš, koji je imao prvi udarac na gol tek u 55. minuti utakmice.

Dinamu je u zadnjoj prvenstvenoj utakmici pred derbi s Hajdukom kao gost slavio u Kranjčevićevoj protiv Rudeša  5-1.

"Modri" su na početku susreta dvaput zaprijetili udarcima glavama, točnije Josip Drmić i Mahir Emreli, no napadači nisu Dinama nisu bili precizni. Međutim, upravo su ta dva igrača osigurala 2-0 prednost prije odlaska na predah. Drmić je u 27. minuti zabio praktički na prazan gol nakon sjajne asistencije Vidovića, a isti je igrač namjestio i Azerbajdžancu u 38. Emreli se krasno naklonio i pogodio glavom s 10-ak metara.

Dinamo je u prvih 15 minuta nastavka zaključio priču, a isti su akteru u prvom planu. U 48. je Petar Sučić poslao sjajnu loptu za Drmića, a napadač Dinama izbjegava čuvara i "špicom" zabija za 3-0. Pet minuta kasnije, Vidović dolazi i do pogotka. Igrač Bayerna na posudbi u Dinamu opalio je s 20 metara i uhvatio Kralja na krivoj nozi. "Petarda" u Kranjči eksplodirala je u 58. minuti, kada je Baturina krasnom loptom pronašao Emrelija, a Azerbajdžanac spustio za Drmića koji nije imao težak posao. Domaćin je prvi udarac na utakmici imao tek u 55. minuti, a u 83. je Riad Mašala iskoristio nepostavljenu obranu Dinama i zabio počasni gol Rudeša.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Rudeš - Dinamo (1-5)

sažetak rudeš dinamo 01:54

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.