Komentari 12

VIDEO Pogledajte kako je pukla obrana Osijeka i kako se Mierez snašao nakon gužve u petercu

Gosti su do prvog gola došli iz prve prave prilike, kada je u 14. minuti Agon Elezi pogodio nakon krasne asistencije Marka Vukčevića, no Osijek je furiozno krenuo u drugo poluvrijeme i došao do izjednačenja

U prvoj utakmici 9. kola HNL-a, Osijek i Varaždin su remizirali (1-1) na Opus Areni.

Gosti su do prvog gola došli iz prve prave prilike, kada je u 14. minuti Agon Elezi pogodio nakon krasne asistencije Marka Vukčevića. Sedam minuta kasnije dobru je priliku imao i Osijek. Ubačaj iz kuta išao je na drugu stativu, glavom ga je Mijo Caktaš spustio na portugalskog stopera Andrea Duartea, ovaj iz okreta puca lijevom nogom, ali otišlo je to malo pokraj gola.

U 33. nova velika prilika za domaće. Fantastično je dubinu napao Mijo Caktaš, dobio je loptu i sjurio se ka golu Olivera Zelenike. Gađao je bliži kut, ali uspio je to golman Varaždina obraniti. Do kraja poluvremena Osijek je imao još jednu priliku preko Miereza, dok je Elezi i drugi put zatresao mrežu, ali zbog zaleđa mu ovaj gol nije bio priznat.

Furiozno je krenuo Osijek u drugom poluvremenu i došao do izjednačenja. Nakon ubačaja iz kuta dobro se u gužvi snašao Mijo Caktaš. Spustio je loptu za Ramona Miereza, a Argentinac ju zakucava u mrežu. Do kraja utakmice najbolju priliku imao je Varaždin, ali Malenica je sjajno obranio udarac Postonjskog i sačuvao bod svojoj momčadi.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Osijek - Varaždin (1-1)

OSIJEK vs VARAŽDIN 1:1 01:53

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.