Komentari 66

VIDEO Pogledajte majstorije nezaustavljivog Petkovića i novi sjajan gol Marca Pašalića...

Kada je na svojoj razini, Bruno Petković je nezaustavljiv u HNL-u. Poigravao se s igračima Rijeke i razigravao svoje suigrače maestralnim dodavanjima. Dinamo je slavio 2-1, a moglo je biti i uvjerljivije

Uvertira u utakmicu bila je burna. Prije tjedan dana Dinamo je Rijeci 'preoteo' trenera Sergeja Jakirovića i razljutio predsjednika Damira Miškovića. Razbuktale su se strasti na relaciji Zagreb-Rijeka pa su mnogi s nestrpljenjem čekali derbi na Maksmiru.

No, vidjeli smo apsolutnu dominaciju Dinama i pobjedu koja je mogla biti rezultatski još uvjerljivija da na golu gostiju nije bilo Nediljka Labrovića. 'Modri' su u 6. kolu slavili protiv Rijeke (2-1) i smanjili zaostatak za Hajdukom na minus osam uz utakmicu manje.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Kako je Dinamo srušio Rijeku

Dinamo - Rijeka 2-1 (sažetak) 11:12

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Nitko bolje od Jakirovića ne poznaje mane i vrline riječke momčadi. Tako je i pripremio utakmicu. Maksimalno je motivirao i uputio svoje igrače koji su se razletjeli terenom od prve minute i stvarali probleme gostima sa svih strana. Već u 6. minuti Stefan Ristovski je zabio glavom nakon ubačaja iz kornera, ali gol je poništen zbog prekršaja Josipa Mišića u napadu.

Dinamo i Rijeka sastali se u 6. kolu SuperSport HNL-a

Dinamo je žestoko pritiskao, nemoćna Rijeka nije izlazila sa svoje polovice, no nije mogla vječno odolijevati. U 37. minuti Marko Bulat doveo je 'modre' u vodstvo. U nastavku utakmice pao je ritam, nismo vidjeli puno toga, ali Dinamo je mirno kontrolirao utakmicu bez stresa i neizvjesnosti pa u 84. minuti golom Bruna Petkovića iz penala povisio na 2-0. Marco Pašalić smanjio je na 2-1 golom iz slobodnjaka u 90. minuti. Kakvu ljevicu ovaj dečko ima, još jednom je pokazao svima. Specijalizirao se samo za golčime. Donio ke dašak nade svojoj momčadi, no više od toga Riječani u nedjelju nisu mogli.