Komentari 7

VIDEO Ramos zabio prvijenac u dresu Parižana, srušili Reims

3

Ramos je na 2-0 povećao u 62. minuti nakon što kornera koji je izveo Di Maria. Danilo Pereira bio je najviši u skoku, no golman je obranio njegov pokušaj, a na odbijancu je prvi bio Španjolac

Sergio Ramos ovog je ljeta pojačao redove PSG-a, no na prvi nastup dugo je čekao zbog ozljede. Nedavno ga je dočekao, a sada upisao i prvijenac. Španjolac je zabio na Parku Prinčeva drugi gol u pobjedi 4-0 nad Reimsom.

PSG je u vodstvo doveo Marco Verratti u 44. minuti, a Ramos je na 2-0 povećao u 62. minuti nakon što kornera koji je izveo Di Maria. Danilo Pereira bio je najviši u skoku, no golman je obranio njegov pokušaj, a na odbijancu je prvi bio Španjolac. Prvi mu je udarac Rajković obranio, ali drugi, s crte, nije.

Ligue 1 - Paris St Germain v Stade de Reims

Pogledajte prvijenac Ramosa u dresu PSG-a.

Parižani bez Messija i Neymara remizirali u gostima kod Lyona

Bio je to Ramosov 105. gol u klupskoj karijeri nakon što se triput upisivao u strijelce kao igrač Sevilla, a 101. madridskog Reala. U 'kraljevskom klubu' je, doduše, preuzeo izvođenje kaznenih udaraca odlaskom Ronalda u Juventus, no nebrojeno je puta spašavao Real golovima glavom u posljednjim sekundama, kao naprimjer u finalu Lige prvaka protiv Atletico Madrida.

Pobjedu PSG-a kasnije su potvrdili Faes (autogol, 67.) i Pereira u 75. minuti. Mauricio Pochettino izostavio je iz prvih 11 Lea Messija, kojega je uveo u 63. umjesto Di Marije.

Messi negativan na koronu, ali ipak neće igrati derbi s Lyonom

Parižani su pobjedom došli na 53 boda, 11 više od prvog pratitelja Nice, dok treći Marseille ima 40 i utakmicu manje.