Komentari 21

VIDEO Ronaldo izgubio živce: Sudac mu prekinuo polukontru, on napucao loptu i dobio žuti!

Portugalac je, naime, prošao svog čuvara i namjeravao se sjuriti u kontru, no njegov pokušaj zviždukom je zaustavio sudac koji je označio kraj prvog dijela

Al-Nassr je u polufinalu saudijskog kupa! Momčad Cristiana Ronalda pobijedila je Abhu, inače dvanaestoplasiranu momčad prvenstva, s 3-1 i zakazala okršaj s Al-Wehdom.

Slavili su svi, osim samog Portugalca koji je bio nezadovoljan iz prostog razloga - treću utakmicu u nizu nije zabio.

POGLEDAJTE VIDEO:

Cristiano Ronaldo 02:45

Sva nervoza Portugalca najbolje se mogla iščitati nakon posljednjeg sučeva zvižduka u prvom poluvremenu. Ronaldo je, naime, prošao svog čuvara i namjeravao se sjuriti u kontru, no njegov pokušaj zviždukom je zaustavio sudac, koji je označio kraj prvog dijela. Zvijezdi Al-Nassra to se nije svidjelo zbog čega je, iako je njegova momčad već vodila 2-0, iskalio bijes na lopti.

VIDEO Ovako bijesnog Ronalda dugo niste vidjeli. Pogledajte
Modrić odbio odlazak k Ronaldu i čeka ugovor 'kraljeva': Jasno im rekao što želi s 'vatrenima'

Ronaldovu reakciju možete pogledati OVDJE

Inače, Al Najei doveo je Al-Nassr u vodstvo već u prvoj minuti, a na 2-0 je povisio Al Khaibari u 21. Dvadesetak minuta nakon Ronaldovog incidenta, odnosno nekoliko minuta po povratku na travnjak, Maran je zabio za 3-0, dok je počasni gol za goste zabio Adam u 69.

Sve golove s utakmice možete pogledati OVDJE

Saudi Pro League - Al Nassr v Al Ettifaq

Ronaldo se na travnjaku zadržao do 87. minute, kada ga je zamijenio Brazilac Talisca, a novu priliku za zabijanje golove i popravljanje raspoloženja imat će u subotu kada mu ponovno dolazi isti protivnik, samo u okviru prvenstva.