Komentari 35

VIDEO Cristiano Ronaldo je dao 700. gol u karijeri. Nestvarno

Ten Hag ga je pridigao s klupe, Ronaldo je nezagrijan ušao u igru. A onda je veza s Casemirom podsjetila na dane iz Reala. Jedan trenutak bio je dovoljan da Cristiano okrene rezultat i pobjegne Leu Messiju

Po starom, dobrom običaju Erika ten Haga nije krenuo od prve minute. Cristiano Ronaldo sjedio je na klupi dok je gledao svoj Manchester United kako gubi na gostovanju kod Evertona u 10. kolu Premier lige. Ipak, ušao je u igru i pobrinuo se da sva tri boda odu na Old Trafford.

'Crveni' vragovi slavili su preokretom 2-1, a najzaslužniji za pobjedu je upravo portugalski golgeter.

POGLEDAJTE VIDEO:

Cristiano Ronaldo ubrizgava injekcije botoksa u penis, a njegovoj Georgini to ne smeta VIDEO

Everton je poveo već u 5. minuti fantastičnim golom Iwobija, no samo deset minuta kasnije Antony je poravnao pa su i 'crveni vragovi' odahnuli. Uslijedio je udarac u 29. minuti kada se ozlijedio Anthony Martial, no ozljeda francuskog napadača dala je šansu portugalskoj zvijezdi.

Ten Hag ga je pridigao s klupe, Ronaldo je nezagrijan ušao u igru pa okrenuo rezultat.

Premier League - Everton v Manchester United Premier League - Everton v Manchester United

Casemiro je fantastično oduzeo loptu na sredini terena i poslao loptu u for Ronaldu kao nekada u Real Madridu. Portugalac je istrčao dobrih 30 metara pa zakucao loptu u mrežu ispod nemoćnog Pickforda.

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Bio je to jubilarni, nevjerojatni 700. pogodak u karijeri Cristiana Ronalda kada je riječ o klupskom nogometu. Uvjerljivo je vodeći na listi najboljih strijelaca u povijesti i, njemu najdraže, ispred drugog pratitelja, vječnog rivala Lionela Messija. Argentinac trenutno ima devet pogodaka manje.

Manchester: Prijateljska utakmica  Argentina - Portugal

Ronaldov gol ujedno je bio i posljednji na susretu pa je United stigao do pete pobjede ove sezone i skočio na peto mjesto.