Komentari 46

VIDEO Portugal razbio Švicarce, Ronaldo dva puta tresao mrežu

Raspoloženi Cristiano Ronaldo u dresu Portugala Švicarcima je u susretu Lige nacija zabio dva gola. Portugal je na poluvrijeme otišao s 3-0 prednosti, a za konačnih 4-0 zabio je Cancelo

U drugom kolu Lige nacija Portugal je deklasirao Švicarsku s uvjerljivih 4-0 , a dva gola zabio je Cristiano Ronaldo (37).

Ronaldo je Georginu upoznao u dućanu i zaljubio se. Trebali su dobiti blizance. Sin nije preživio VIDEO

Portugal je na poluvrijeme otišao s tri gola prednosti, a poveli su u 15. minuti golom Carvalha da bi u 35. minuti povećali vodstvo. Ronaldo je primio odličan pas unutar kaznenog prostora te se našao sam ispred golmana i pucao nisko u lijevi kut.

Prvi gol Cristiana Ronalda možete pogledati OVDJE

UEFA Nations League - Group B - Portugal v Switzerland

Nakon samo pet minuta igre, Portugalac je ponovno zatresao mrežu Švicarske. Ronaldo je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, pokupio odbijenu loptu te nisko pucao i zabio za 3-0.

Drugi gol pogledajte OVDJE

Ronaldu je to bio 116. i 117. gol u dresu portugalske reprezentacije, a ukupno je za nacionalnu vrstu odigrao 187 utakmica.

U 69. minuti susreta u strijelce se upisao Joao Cancelo. Nakon sjajnog solo prodora našao se jedan na jedan s golmanom, zaobišao ga je te zabio za 4-0.

Portugalci su u Sevilli u prvom kolu skupine 2 elitnog razreda protiv Španjolske odigrali 1-1 što je bio njihov četvrti uzastopni remi, a u idućem susretu snage će odmjeriti protiv Češke 9. lipnja.

Španjolska je nakon remija s Portugalom u drugom kolu Lige nacija bodove podijelila i s Češkom u Pragu (2-2). Češka je povela golom Pešeka u 4. minuti susreta, ali Gavi je u trećoj minuti sudačke nadoknade izjednačio rezultat. U drugom dijelu susreta, Kuchta je u 66. minuti tresao španjolsku mrežu da bi Martinez u 90. minuti zabio za konačnih 4-4.