VIDEO Slao poljupce i nasmijao publiku. Pogledajte Đokovićev show na Mastersu u Cincinnatiju

Najbolji srpski tenisač Novak Đoković (36) u 2.kolu turnira u američkom Cincinnatiju pobijedio je Španjolca Alejandra Davidovicha Fokina (24). Tijekom timeouta nasmijao je publiku poslavši poljubac gospođi iz publike

Drugi tenisač svijeta prema ATP ljestvici Novak Đoković bez većih je problema prošao u osminu finala turnira u Cincinnatiju. U drugom kolu 23. igrač svijeta Alejandro Davidovich Fokin predao mu je meč nakon samo jednog seta.

Wimbledon

Španjolac je nakon poraza u prvom setu (6-4) predao meč Đokoviću zbog bolova u leđima. Bolove je osjetio već u prvom setu pri rezultatu 4-3 za Đokovića nakon čega je zatražio medicinski timeout. Odlučio je nastaviti s igrom, no nije dugo izdržao.

- Alejandro se nije oporavio od ozlijede. To mi je rekao kada smo se pozdravljali. Poznajemo se, on je sjajan igrač i nadam se da će se brzo oporaviti i da će biti spreman za US Open - rekao je Đoković nakon meča.

Ništa od obrane velike titule: Ćorić ispao u 2. kolu Cincinnatija
Vekić dobila Azarenku za 3. kolo Mastersa, Martić je izgubila

Tijekom dugog medicinskog timeouta Đokoviću nije bilo dosadno. Njegov potez o kojem se najviše priča nakon meča dogodio se upravo tad.

Novak je poslao poljubac u kameru gospođi iz publike. Ona prvi put to nije uspjela snimiti pa ga je tražila da to napravi još jedanput i on ju je poslušao. Nasmijao je publiku i zaradio pljesak, a gospođa je to burno proslavila.

Srpski tenisač u osmini finala igrat će protiv 211. igrača svijeta Gaela Monfilsa. Po hrvatskom vremenu meč je na rasporedu u noći s četvrtka na petak, preciznije u 2 sata i 30 minuta.