Komentari 19

VIDEO Strašni prizori na derbiju: Igrač Partizana pao u nesvijest, pa skoro izbila žestoka tučnjava

Kristijan Belić pao u nesvijest nakon što se sudario s protivničkim igračem Aleksandrom Pešićem. Do kontakta je došlo u pokušaju da stignu do lopte, nakon čega je Belić ostao ležati na travnjaku

U tradicionalnom najvećem derbiju srpskog nogometa, Crvena Zvezda svladala je Partizan 1-0, a pobjednički gol zabio je argentinski branič Alex Vigo već u petoj minuti susreta.

00:23

Susret su obilježila dva nemila događaja. Prvo je u 72. minuti veznjak Partizana Kristijan Belić pao u nesvijest nakon što se sudario s protivničkim igračem Aleksandrom Pešićem. Do kontakta je došlo u pokušaju da stignu do lopte, nakon čega je Belić ostao ležati na travnjaku. Pešić ga je u skoku udario u glavu te ga praktički nokautirao. Na travnjak su odmah uletjele liječničke ekipe, a Beliću su pomagali igrači oba kluba.

Tu nije bio kraj nemilim scenama. U samoj završnici susreta u 90. minuti, glavni sudac Aleksandar Živković najoštrije je kaznio napadača Partizana Ricarda Gomesa pokazavši mu crveni karton nakon žestokog naguravanja koje je uslijedilo nakon jednog duela nedaleko od središnje linije.

Beograd: Crvena zvezda svladala Partizan 1:0, susret obilježila naguravanja i prekidi

Navijači Zvezde uoči susreta priredili su veliku bakljadu ispred stadiona, a tijekom utakmice nastavili su s istom zbog čega su uslijedili brojni prekidi i intervencije.

Zvezda se odvojila na +16 od drugoplasiranog Partizana te trenutačno imaju 66 bodova.