Komentari 21

VIDEO Svi viču i skaču, a Banožić sjedi: Pogledajte ludnicu ultrasa Cibalije na predstavljanju filma

Ministar obrane bio je prisutan na promociji navijačkog dokumentarnog filma "Malo nas je 2". U jednom trenutku zapjevala se popularna navijačka pjesma, pjevala je cijela dvorana, a Banožić je mirno gledao

Prošlog je petka u vinkovačkom Gradskom kazalištu Joza Ivakić održana promocija dokumentarnog filma "Malo nas je 2". Dokumentarac je posvećen 30. godišnjici postojanja navijačke skupine Ultras Vinkovci, kao i 100. godišnjici navijačkog pokreta u Vinkovcima...

Interesantno je da se na promociji dokumentarnog filma pojavio i Ministar obrane Mario Banožić (43). On je bio dio, kasnije se saznalo, fantastične publike u Vinkovcima.

Naime, atmosferu je podignula pjesma "Probudi se moj grade", rađena po uzoru na popularni hit "Freed From Desire". Nakon samo tridesetak sekundi pjesme skoro su svi prisutni u dvorani bili na nogama.