Komentari 3

VIDEO Trenutak magije bivšeg hajdukovca: U tom trenutku njegov je klub bio u Ligi prvaka

Viktoria je u nastavku okrenula utakmicu golovima Kopica i Klimenta čiji je gol u 73. minuti bio vrijedan Lige prvaka, dok će Ozobićev Qarabag u Europsku ligu

Viktoria Plzen iskoristila je uzvrat na domaćem terenu i preko Qarabaga izborila Ligu prvaka. Nakon 0-0 u Azerbajdžanu Česi su slavili 2-1 u drugoj utakmici i pridružili se europskoj eliti.

A točno 20 minuta gosti su bili u njoj. U 38. minuti zabili su za vodstvo, a autor je bio Filip Ozobić (31). Nekadašnji igrač Hajduka zabio je sigurno jedan od najljepših golova u karijeri, možda i najljepši.

Prsima je primio loptu i prekrasno lijevom nogom s 14 metara volejem pogodio u lijevi kut gola domaćina.

Viktoria je u nastavku okrenula utakmicu golovima Kopica (58') i Klimenta čiji je gol u 73. minuti bio vrijedan Lige prvaka, dok će Qarabag u Europsku ligu.

Inae, Ozobić je za sve hrvatske reprezentativne kategorije odigrao 60 utakmica, ali za onu seniorsku nije nijednu službenu utakmicu. Odlučio je zaigrati za Azerbajdžan za koji je debitirao prije godinu dana.

POGLEDAJTE VIDEO: INTERVJU S IVANOM VITASOVIĆEM - FNC 7