Komentari 2

VIDEO Uremović skrivio penal, Hertha izgubila u M'gladbachu

3

Filip Uremović je naime u 69. minuti skrivio kazneni udarac što mu je bio ujedno i drugi žuti karton. Hofmannov udarac s 11 metara obranio je Christensen, no njegova momčad nije uspjela doći do počasnog gola

U prvom susretu trećeg kola Bundeslige nogometaši Borussije iz Moenchengladbacha svladali su s 1-0, na domaćem terenu, berlinsku Herthu.

Pogodak odluke postigao je Plea u 34. minuti iz jedanaesterca, a jedan od gostujućih tragičara bio je povremeni hrvatski reprezentativac Filip Uremović. On je, naime, u 69. minuti skrivio kazneni udarac što mu je bio ujedno i drugi žuti karton. Hofmannov udarac s 11 metara obranio je Christensen, no njegova momčad nije uspjela doći ni do počasnog gola.

Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC

Video možete pogledati OVDJE.

I Kovač traži promjene: Ako ne povuče tužbu protiv kluba, onda Pongračić sigurno neće igrati

Do 57. minute za goste je igrao Ivan Šunjić.

Borussia (M) je upisala drugu pobjedu na startu sezone te ima jedan remi, a ujedno je, uz utakmicu više od ostalih, privremeno skočila na prvo mjesto ljestvice. Hertha ima remi i dva poraza.

VIDEO Olmo opet asistirao za MVP-a lige, Gvardiol nesretno dao autogol, Krama fulao penal