Komentari 86

Vinicius golčinom srušio Sevillu! Benzema stigao velikog Henryja

5

Militao je poslao dugu loptu sa svoje polovice, fantastični Vinicius je u primanju izbacio čuvara, a onda snažno odapeo i skinuo paučinu s gola Seville...

Real Madrid je u 15. kolu La Lige slavio protiv Seville s 2-1 i tako povećao prednost nad momčadi iz Andaluzije na pet bodova. Uoči ove utakmice Ivan Rakitić i društvo bili su prvi pratitelji 'kraljevskog kluba'. Sada je to Atletico.

POGLEDAJTE VIDEO:

Modrić zapjevao 'Zemlja dide mog' VIDEO

Rafa Mir doveo je u Sevillu u prednost već u 12. minuti kada je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kornera, a na odgovor domaće momčadi čekali smo do 32. minute kada je izjednačio Karim Benzema. Francuski napadač zabio je svoj 361. gol u klupskom nogometu čime je pretekao velikog Thierryja Henryja na vrhu liste najboljih francuskih strijelaca.

Soccer - International Friendly - France v Argentina - Stade Velodrome, Marseille

Preokret i konačan rezultat postavio je Vinicius Junior tri minute prije kraja regularnog vremena. Militao je poslao dugu loptu sa svoje polovice, a fantastični Brazilac je u primanju izbacio čuvara, a onda snažno odapeo i skinuo paučinu s gola Seville. Bio je to njegov 9. ovosezonski gol u La Ligi.

Villarreal teško oštetili protiv Barce: Pique rukom obranio čisti gol, VAR nije ni reagirao!

Fantastičan gol Viniciusa možete pogledati OVDJE.

LaLiga - Real Madrid v Sevilla

Luka Modrić igrao je do 73. minute kada ga je zamijenio Camavinga, dok je Rakitić izašao s travnjaka nekoliko trenutaka ranije. Real drži vrh La Lige s 33 boda, četiri manje ima Atletico, kao i Real Sociedad, dok je Sevilla ostala na 28.

'Modrić i Kroos ne mogu igrati visoki presing. Superliga? Nogomet se mora mijenjati...'