Komentari 27

Vrsaljko bolji od Kovačića, kiks ekipe Napolija protiv Bologne

1

Šime Vrsaljko u pobjedničkoj je momčadi odigrao cijeli susret, dok je Mateo Kovačić za ekipu Intera ušao u 23. minuti nakon što se ozlijedio Ricky Alvarez...

U 20. kolu talijanskog prvenstva Lazio je velikim preokretom slavio u Udinama 3-2. Rimljani su gubili 2-1 sve do 82. minute, a onda su unatoč činjenici da imaju igrača manje uspjeli pobijediti. Ivan Kelava nije branio za Udinese, utakmicu je odgledao s klupe.

Bianchi je doveo Bolognu u vodstvo protiv Napolija, ali onda je napuljska momčad pogocima bivših igrača Reala, Higuaina i Callejona, preokrenula rezultat na 2-1. I kad su svi očekivali kraj, Bianchi je u sudačkoj nadoknadi postigao svoj drugi pogodak i postavio konačan rezultat 2-2.

A Genoa je pobijedila Inter sa 1-0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Antonelli u 83. minuti. Šime Vrsaljko u pobjedničkoj je momčadi odigrao cijeli susret, dok je Mateo Kovačić u Interu ušao u 23. minuti nakon ozljede Rickyja Alvareza.

Italija, 20. kolo: Udinese - Lazio 2:3, Atalanta - Cagliari 1:0, Bologna - Napoli 2:2, Catania - Fiorentina 0:3, Chievo - Parma 1:2, Sassuolo - Torino 0:2, Genoa - Inter 1:0.

Poredak: Juventus 55, Roma 47, Napoli 43, Fiorentina 40, Inter 32...