Komentari 8

Vučinić i Marchisio zabili za pobjedu Juventusa u Bologni

3

Claudio Marchisio je odlično proigrao Mirka Vučinića, Crnogorac se oslobodio svog čuvara i lijepo pogodio za vodstvo Juvea 1-0. Isti dvojac zaslužan je i za drugi gol

Juventus je u 29. kolu Serie A pobijedio na gostovanju kod Bologne 2-0 i tako najbližem pratitelju Napoliju pobjegao na 12 bodova. Iako 'stara dama' ima utakmicu više čini se kako je obrana naslova za momčad iz Torina sve bliže.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, ali su se zato napadači probudili u nastavku.

U 52. minuti Gilardino je zatresao mrežu Buffona, ali je sudac opravdano poništio gol zbog zaleđa.

Regularni gol gledatelji su napokon vidjeli u 62. minuti. Claudio Marchisio je odlično proigrao Mirka Vučinića, Crnogorac se oslobodio svog čuvara i lijepo pogodio za vodstvo Juvea 1-0.

U 74. minuzi Marchisio i Vučinić su zamijenili uloge, ali ishod je bio isto. Marchisio je ispod golmana pogodio za 2-0.

Do kraja utakmice Juventus je mogao zabiti i treći gol, ali Quagliarella i Matri nisu iskoristili svoje prilike.

U drugoj utakmici subotnjeg programa Catanija je pobijedila Udinese 3-1. Gomez je zabio dva, a Lodi jedan za domaćine. Za goste je počasni gol zabio Muriel.