Komentari 10

Vuga je odgodio Dinamovu proslavu naslova prvaka...

6

Modri su poveli golom Milana Badelja u 47. min., a izjednačio je Davor Vugrinec u 82. minuti. Da je Dinamo pobijedio navijači bi slavili novi naslov prvaka...

Dinamo i Zagreb su na Maksimiru igrali gradski derbi u 26. kolu HNL-a, a momčadi su podijelile bodove. Modri su poveli golom Milana Badelja u 47. minuti. Izjednačio je bivši 'dinamovac' Davor Vugrinec u 82. minuti. Da je Dinamo pobijedio navijači bi slavili novi naslov prvaka. Dinamo ima 12 bodova prednosti pred drugoplasiranom Cibalijom i za novi trofej treba im samo bod u slijedećem kolu kada igraju upravo protiv Cibalije u Vinkovcima. Inače, Jurčićevi igrači odigrali su još jednu jako lošu utakmicu i ponovno su zaslužili zvižduke ono malo gledatelja što se skupilo na trošnom stadionu.
Što se ostalih utakmice tiče, treba izdvojiti uvjerljivu 3-0 pobjedu Karlovca nad Cibalijom. Ivan Lajtman šest je godina proveo u Cibaliji, a “zapaprio” je baš svojoj dugogodišnjoj momčadi. U prvih 25 kola zabio je dva gola, a onda Vinkovčanima još dva. Karlovac je slavio 3-0, a uvjerljiv poraz, kombiniran s pobjedom Hajduka u Šibeniku, srušio je Cibaliju s drugog mjesta. Lajtman je u 45. minuti zabio iz penala, a u 63. je prebacio istrčaloga golmana Antolovića. Konačni je rezultat u 84. minuti postavio Zvonko Pamić, proslavivši tako transfer u Leverkusen koji je riješio tijekom tjedna.

HNL, 26. kolo:
Istra 1961 - Slaven Belupo 2-0, Croatia S. - Lokomotiva 1-2, Zadar - Inter 0-1, Osijek - Rijeka 1-0, Međimurje - Varteks 0-0