Komentari 20

Wengeru rekao da nema m*da pa pokazao prvacima srednjak!

1

Ovo nije prvi puta da Deeney skreće pozornost na sebe. U listopadu je prošle godine poslije Watfordove pobjede nad Arsenalom izjavio kako ta momčad iz Londona nema m*da...

Engleski prvak Chelsea dobio je sedam komada u zadnja dva kola i to od kluba koje uobičajeno pobjeđuju bez problema. U subotu ih je Bournemouth dobio na Stamford Bridgeu 3-0, u ponedjeljak navečer Watford 4-1 na Vicarage Roadu.

Kakva katastrofa Chelseaja! Watford im utrpao četiri gola

U novom teškom porazu londonski klub je načet u 42. minuti kada je kapetan Watforda Troy Deeney zabio iz penala. Prilikom proslave gola napadač je pokazao navijačima 'bluesa' - srednji prst. I to u više navrata...

Kazna FA-a je vrlo izvjesna, a ovo nije prvi puta da Deeney skreće pozornost na sebe. Naime, u listopadu je prošle godine poslije Watfordove pobjede nad Arsenalom izjavio:

- Mislim da je razlog za poraz koji Wenger traži - premalo m*da. Kad god sam igrao protiv Arsenala, a to je samo osobni dojam, svaki put kada idem u skok mislim 'pusti da prvi udarim, a onda ćemo vidjeti tko ima veću želju'. Danas sam skočio s Mertesackerom, zapravo, nisam ni morao skočiti, spustio je glavu, a publika se digla na noge. Svi su samo odustali. To je moja snaga, ako ćeš me pustiti da ti to radim, onda ćeš imati teško poslijepodne.

'Arsenal gubi jer nema m*da, a Mesut Özil je baš naivan igrač'

Što se pak Chelseaja tiče, šanse da će menadžer Antonio Conte dobiti otkaz sve su veće. Kladionice nude tečaj 1.25, a sedam primljenih komada od prosječnih momčadi uoči duela s Barcelonom u Ligi prvaka tjera Romana Abramoviča na duboka promišljanja kako spasiti ono što se spasiti da.

Dodajmo još kako je Chelsea uspio izjednačiti na 1-1 preko Hazarda u 82. minuti, no onda je uslijedio uragan Watforda preko Janmaata (84.), Deulofeua (88.) i Pereyre (91.) za konačnih 4-1. Gosti su imali igrača manje od 30. minute kada je isključen Bakayoko.

Chelsea je trenutačno četvrta momčad Premiershipa, Watdord je na 11. poziciji.