Werder "pao" u golijadi, Bayern i HSV razočarali

1

U 16. kolu njemačke Bundeslige dvije vodeće momčadi, Bayern i Hamburger SV, uspjeli su uzeti samo po bod protiv Duisburga i Cottbusa

U najzanimljivijoj utakmici subotnjeg programa Bundeslige Hannover je 4-3 pobijedio Werder. Hat-trick postigao je bivši napadač Schalke Mike Hanke, a dva gola za goste zabio je Rosenberg. Još su zabili Diego i Baumann autogol. Utakmica je bila veoma gruba s devet žutih i jednim crvenim kartonom. Vranješ je igrao do 77. minute, a Klasnić čitavu utakmicu prosjedio na klupi za pričuve.
Schalke je s Rakitićem u sastavu do 64. minute odigrao 2-2 kod Eintrachta iz Frankfurta.
Bayern i HSV su odigrali iznenađujućih 0-0 kod kuće s Duisburgom, odnosno Cottbusom. Olić je za Hamburžane odigrao cijeli susret. Ovakav rasplet 16. kola nije donio promjene na vrhu ljestvice, Bayern ima dva boda prednosti nad Wederom.