Za Švedsku igra barun. Treneri i suigrači: Uopće nije bahat, voli učiti i raditi u reprezentaciji
Na nedavno pitanje novinara je li doista u redu za švedsko prijestolje, Lagerbielke se našalio: Ne znam je li to istina. Ali mislim da bi se, da se to dogodi, puno ljudi moralo maknuti, a ja ne želim da se to dogodi