Komentari 111

24sata u Ženevi: Razvedrilo se, sve više navijača Hajduka pred stadionom. Stigao i Mate Pavić

10

U Ženevi se nalazi sve više navijača Hajduka, a naše kamere zabilježile su i legendarnog Alena Bokšića. U prvoj utakmici polufinala slavio je nizozemski AZ Alkmaar koji je na penale izbacio Sporting

UŽIVO IZ ŽENEVE

Iz Ženeve nam se javio reporter Tomislav Gabelić.

TU JE I MATE PAVIĆ

Podršku mladim hajdukovcima stigao je dati i svojevremeno najbolji tenisač svijeta u paru, hrvatski reprezentativac Mate Pavić

- Očekujem prolaz, ali nažalost neću moći doći na finale - rekao nam je.

RAZVEDRILO SE U ŽENEVI

Dobre vijesti za sve navijače koji stižu u Ženevu su da se oko stadiona razvedrilo te je prestala padati kiša, a oko 1000 navijača već je oko mjesta događaja. Atmosfera se polako razbuktava te će se uskoro u Švicarskoj još jače zaoriti hajdučka pjesma.

AZ ALKMAAR

AZ Alkmaar izborio je finale boljim izvođenjem jedanaesteraca!

Sporting je poveo golom Cabrala u 9. minuti, Nizozemci su okrenuli do poluvremena golovima Pokua i Daala, a Portugalci su u 48. zabili penal za novo izjednačenje.

U raspucavanju su se bolje snašli Nizozemci koji su bili precizni u četiri iz pet pokušaja, dok je Sporting promašio dva jedanaesterca.

SPORTING IZJEDNAČIO

Sporting je izjednačio u prvim minutama drugog poluvremena. Kapetan Lamba realizirao je penal. Rezultat je 2-2.