Komentari 58

Zlatan je promašio nemoguće, PSG-u tek bod protiv Reimsa

1

Na otvaranju francuskog prvenstva Reims je kod kuće odigrao 2-2 protiv branitelja naslova u utakmici u kojoj je Zlatan Ibrahimović postigao dva gola i promašio penal

Dva gola, promašen penal, promašen prazan gol, samo bod u prvom kolu prvenstva - to je sažetak dana Zlatana Ibrahimovića, nakon što je njegov PSG novu sezonu otvorio s 2-2 u gostima kod Reimsa.

Ibrahimović je doveo Parižane u vodstvo u 7. minuti, pa u prvom poluvremenu stigao i promašiti penal i odličnu kontru branitelja naslova. Domaći su te promašaje kaznili golovima Princea Onianguea u 22. te Antoinea Devauxa u 34. minuti za prednost od 2-1 na poluvremenu.

No švedski napadač u 63. minuti ponovno pronalazi cilj i osigurava PSG-u barem bod za početak nove sezone. Ibrahimovićevi su imali 69 posto posjeda lopte, 16 opasnih udaraca, od kojih osam u okvir, a ni 5-1 u kornerima nije im bilo dovoljno da dođu do pobjede.