Zola i Casiraghi složni: Ivo Iličević vam je najbolji

1

Nogometaši mlade talijanske reprezentacije odigrali su neodlučeno s Ladićevim izabranicima (1-1) što je Hrvate stajalo plasmana na Euro

Desetak talijanskih igrača mlade reprezentacije stajalo je u Varaždinu ispred autobusa i jelo sendviče. Kada je kraj njih prolazio Zvonimir Boban, svi su zašutjeli i pokazivali prema bivšem kapetanu “vatrenih”. Iz autobusa je potom izašao izbornik mlade talijanske reprezentacije Pierluigi Casiraghi.
Kratko su porazgovarali, a Casiraghi ga je pitao za Iličevića. Upravo je njega kao najboljeg Hrvata vidio i Casiraghijev pomoćnik, slavni Gianfranco Zola.
- Taj mi se jako svidio, dobar je. Nije loš ni lijevi bočni, Pamić.
Nakon što je West Ham napokon odustao od Bilića, kao novi menadžer engleskog prvoligaša najčešće se spominje Zola.
- Želio bih to, idem na pregovore u London pa ćemo vidjeti.

Dinamo - Rijeka 0-0:  Prvi susret Kupa bez ispaljenog metka
FINALE KUPA

Dinamo - Rijeka 0-0: Prvi susret Kupa bez ispaljenog metka

Dinamo je u prvom poluvremenu prijetio preko Arbera Hoxhe, koji je pogodio gredu i imao još dvije dobre prilike. Rijeka je prvu pravu šansu imala u 59. minuti kada je Toni Fruk pogodio gredu

Besplatni prijenos: Gdje gledati finale Kupa Dinamo - Rijeka?
UŽIVO OD 19 SATI

Dinamo i Rijeka na Maksimiru igraju prvu utakmicu finala Hrvatskog nogometnog kupa, uzvrat je za tjedan dana na Rujevici. Prijenos je dostupan svim gledateljima putem YouTubea
Tottenham - Man. City 0-2: Kova i Gvardiol na korak od naslova!
JOŠ JEDNO KOLO DO KRAJA

Manchester City u posljednje kolo ulazi kao prvoplasirana momčad Premier lige! Građani su u zaostaloj utakmici 34. kola pobijedili Tottenham (2-0) golovima Haalanda pa će u nedjelju u zadnjem kolu ovisiti sami o sebi