Komentari 13

Žuti i Kayserispor u velikom naletu: Nova uvjerljiva pobjeda

1

Vodstvo je Kayserisporu donio Brazilac Cleyton u 21. minuti, a domaćina je potpuno pokopao Yilmaz u nastavku koji je postigao dva gola unutar šest minuta

Hrvatski nogometni trener Robert Prosinečki trenutačno uživa sa svojim klubom Kayserisporom u iznimno pozitivnom nizu. Ove subote, u ogledu 22. kola tamošnje Süper Lig, Kayserispor je slavio u gostima kod Eskişehirspora s čak 3-0...

Slavio je Prosinečki kod petog sastava na ljestvici, a bila je to njegovom klubu treća pobjeda u posljednja četiri prvenstvena nastupa. Isto tako, u tom je periodu Kayserispor uzeo deset od maksimalnih 12 bodova, a posredstvom svega toga je klub hrvatskog trenera odmakao od opasne zone ispadanja i sada je miran na osmom mjestu ljestvice.

Vodstvo je Kayserisporu donio brazilski nogometaš Cleyton u 21. minuti, a domaćina je potpuno pokopao Yilmaz u nastavku koji je postigao dva gola unutar samo šest minuta (77. i 82. minuta).