Elon Musk je na Twitteru napisao kako se iduće godine nada proširenju na "Slovačku, Hrvatsku, Srbiju i većinu istočne Europe".
Sjećate se ovog mobitela sa SP-a 2010? Nokia E71 s QWERTY tipkovnicom. Zavuče se svugdje
Ravnatelj DHMZ-a otkrio je do kada će trajati toplinski val
Iskoristi svoj Oranž