Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Trump je "poderao" Obamin sporazum s Iranom i sad planiraju otprilike taj isti sporazum opet vratiti!
dobralubenicaMeloni
Pa kako te nije sram toliko lagati ?? Kad se Sporazum u petak javno objavi hoćeš se ispričati za iznošenje ovolikih laži ??
Dk
Pa to ti tu u ovom članku piše: Iran će dopustiti međunarodnim nuklearnim inspektorima povratak u zemlju u sklopu okvirnog sporazuma postignutog sa Sjedinjenim Prikaži još ↓
Dk
Amerika će napravit će novi sporazum s Iranom koji je još gori od Obaminog!
čovik-s-juga
Netočno. SAD neće dati Iranu niti jednog jedinog dolara.
Do
Lubenica ….islamist se nikada neće ispričati kafiru.
čovik-s-juga
Amerika neće dati niti dolara Iranu. Obama im je dao 160 mlrd dolara.
Dk
Čovik s juga, jesi malo zalutao, gdje sam ja napisao da će Amerika Iranu dati neki novac?! Mislio sam na nuklearni sporazum. A to ćemo tek vidjeti, hoće li Amer Prikaži još ↓
Dk
Kako bi se Trump pokeraškim žargonom izrazio, Iran ima itekako cards to play!
čovik-s-juga
Obamin sporazum je bio toliko dobar da je Trump napao Iran samo dva tjedna pirje nego suobogatili uran na preko 80% što je dovoljno za početak izrade atomske bo Prikaži još ↓
Dk
U momentu dok je Trump jednostrano raskinuo taj sporazum Iranci su imali nula obogaćenog urana!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .