Nabroji mi ciljeve koje si je SAD postavio, a koji su ispunjeni?
up
update01
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
otvorili su kao brodski promet, a sami su prouzročili njegovo zatvaranje,,,pa su morali na sve pristati da Iran pusti promet ..u sad su oslobodioci...kakva kome
dija od države i navodne sile...ali nažalost ima ljudi koji im slijepp vjeruju...šta reći.
Prikaži još ↓
Gr
Gravura
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ajapap@ već su ga dobili !
Dk
Deaktivirani korisnik
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Dovish, baš dobro ovaj veli, kaj su Ameri od zacrtanog ostvarili?! Glavna stvar, obogaćeni uran ostaje u Iranu. Netanyahu je Trumpa uvukao u ovaj rat, onda je T
rump ga je pustio niz vodu i sam napravio deal s Irancima da se tu Netanyahu ništa nije pitao, Iranci su uspjeli i Libanon ubaciti u sporazum!
Prikaži još ↓
Do
Dovish
17.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Truisilovac,,,,istina je da su ameri dobrim dijelom zakazali u ustvarenju zacrtanih ciljeva Na vlasti u Iranu je ostao islamistički režim koji je u stanju pobit
i 30-tak tisuća vlastitih ljudi i terorizirati dobar dio Bliskog istoka kroz proksi milicije.
Prikaži još ↓
Do
Dovish
17.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Truisilovac….pozitivna stvar je da su pomogli dijelu islamista da skrate put do 72 djevice. Ako uspiju iskontrolirati preživjele islamiste da ne dodju do atomsk
og oružja tad je ostvareno bar nešto.
Prikaži još ↓
Do
Dovish
17.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Update….tko je sam prouzročio zatvaranje brodskog prometa? Misliš ista banda koja je zatvorila Bab el Mandeb?
aj
ajapap700
17.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
"Iranski reźim" Zaboravljaš činjenicu da je američki reźim i izraelski reźim, da su zajedno pokrenuli agresiju na neovisnu drźavu Iran! Isto tako zaboravljaš il
i uopće ne znaš da je Iran imao demokratske izbore 1950. godine i imali su demokratski izabranu vladu na čelu s Mosadekom. 1953. Američki i britanski reźim uz pomoć CIA i MI5 ruše denokratski izabranu vladu i postavljaju kvislinga Šaha Rezu Pahlavia, okrutnog diktatora koji je provodio američku volju, tj dao opet kontrolu nad iranskom naftom brotanskim i američkim tvrtkama. Narod 1979. svrgava diktatora Pahlawia u revoluciji. 1980 Irak pokreće agresiju na Iran uz pomoć i podršku SAD a koji Sadama snabdjeva oružjem uključivo i kemijsko oružje. Da SAD źeli demokraciju, svrgnuo bi sve diktatorske reźime u Zaljevu uključujući krvavog princa Salamana u Saudijskoj Arabiji koji komada novinare po svijetu. SAD samo želi naftu. Ebe se njima tko je na vlasti, u biti lakše im je da je jedan diktator na vlasti. Manje ljudi za podmićivanje!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
17.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
MI5 je domaća britanska služba, MI6 je za inozemstvo!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .